Незважаючи на осінню прохолоду на вулиці, у залі Будинку художника, що на Львівській площі м. Києва, панувала атмосфера любові і тепла. Саме тут 18 жовтня 2008 року дарували свою любов і пісню переможці IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасної духовної пісні «Пісня серця» та літературного конкурсу «Християнство очима і серцем дітей», що проходив в рамках святкування 1020-ліття Хрещення Русі-України." />
АКТУАЛЬНО

До Бога лине "Пісня серця"

Середа, 22 жовтня 2008, 15:57
Незважаючи на осінню прохолоду на вулиці, у залі Будинку художника, що на Львівській площі м. Києва, панувала атмосфера любові і тепла. Саме тут 18 жовтня 2008 року дарували свою любов і пісню переможці IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасної духовної пісні «Пісня серця» та літературного конкурсу «Християнство очима і серцем дітей», що проходив в рамках святкування 1020-ліття Хрещення Русі-України.
Незважаючи на осінню прохолоду на вулиці, у залі Будинку художника, що на Львівській площі м. Києва, панувала атмосфера любові і тепла. Саме тут 18 жовтня 2008 року дарували свою любов і пісню переможці IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасної духовної пісні «Пісня серця» та літературного конкурсу «Християнство очима і серцем дітей», що проходив в рамках святкування 1020-ліття Хрещення Русі-України. Розпочався гала-концерт гімном фестивалю та благословенням Владики Гліба (Лончини), Куріального єпископа. Саме з рук владики переможці літературного конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки. Також всіх учасників гала-концерту м’якими подарунками обдарував голова Шевченківської районної у м. Києві адміністрації Віктор Пилипишин. Упродовж всього гала-концерту дитячі серця дарували свою любов Богові і ближнім через пісню, танок і просто слово. Разом з ними своєю творчістю обдарували слухачів гості гала-концерту – Народний артист України Павло Дворський, Тарас Курчик, Леся Горова. Гала-концерт переможців IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасної духовної пісні «Пісня серця» та літературного конкурсу «Християнство очима і серцем дітей» був зорганізований Патріаршою катехитичною комісією, Катехитично-педагогічним інститутом Українського католицького університету, Шевченківською районною у м. Києві державною адміністрацією, за сприяння Університету банківської справи у м. Києві. За сприяння у проведенні концерту Блаженніший Любомир нагородив подячними грамотами голову Шевченківської районної у м. Києві адміністрації Віктор Пилипишин та ректора Університету банківської справи у м. Києві Тамару Смовженко. У неділю, 19 жовтня 2008 року, всі учасники гала-концерту прибули до храму Святого Василія Великого, де була відслужена Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Гліб. По закінченню Літургії учасники гала-концерту обдарували своїм співом парафіян храму. Більшість дітей-переможців були вперше у столиці України. Тож незабутньою миттю для дітей була мандрівка святинями Києва та зустріч з Блаженнішим Любомиром в Патріаршому соборі на лівому березі Дніпра. Отримавши від Глави УГКЦ благословення, пам’ятки про перебування в Патріаршому соборі, з молитвою діти вирушили до своїх осель. Але на цьому, як стверджують організатори, святкування ще не закінчено. З благословення Блаженнішого Любомира, учасники конкурсу вирішили відвідати з духовним концертом «Пісня серця» всі області України.

о. Петро Жук
голова Катехитичної комісії Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next