АКТУАЛЬНО

До Богородиці на велосипеді: прочани з Голиня організували велопробіг до Крилоса

Субота, 03 серпня 2019, 11:39
Це вперше в рамках Всеукраїнської прощі до Крилоса організований велопробіг. Загалом велосипедисти подолають 36,5 км.

У суботу, 3 серпня, розпочалася вже VIІІ Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос. Присвячена проща 30-річчю легалізації УГКЦ в Україні.

З цієї нагоди прочани, організовані отцем-протопресвітером Голинського деканату Анатолієм Козаком, вирішили здійснити велопробіг до відпустового місця. Після спільної молитви та благословення колона рушила в бік Давнього Галича.

До голинських велосипедистів приєднаються прочани на велосипедах із Долини, Болехова та інших сіл, що в околиці.

«Ця ініціатива належить нашій молоді. Ми ж тільки хотіли їх в цьому підтримати та супроводжувати», - зізнається о. Анатолій.

Колону, як і належить, супроводжують працівники поліції та медичної служби.

Дещо швидше група прочан із Івано-Франківська, Калуського та Бурштинського напрямків також молилися в центральних храмах Божественну Літургію та вирушили дорогу. Загалом же на прощі очікується близько 30-35 тисяч молільників.

Пригадуємо, що Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архиєрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший патріарх Святослав.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, або на сторінці у мережі facebook.

 Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

10 думок Блаженнішого Святослава про світ, сім’ю, війну, освіту, Церкву04 липня

У червневому випуску «Відкритої Церкви» Глава УГКЦ розповів про місце Церкви в посткоронавірусному світі, дав оцінку стихійному лиху на...

МЕДІА
Prev Next