АКТУАЛЬНО

До Погінської чудотворної ікони з’їхалися учні катехитичних шкіл

Понеділок, 04 червня 2018, 21:01
2 червня Пресвята Богородиця прославлена у Погінській чудотворній іконі зібрала і об'єднала навколо себе учнів катехитичних шкіл Івано-Франківської архиєпархії. Близько двох тисяч дітей з катехитами, парохами та батьками за час прощі примирились з Богом у святій сповіді, помолились Божественну Літургію та весело спільно провели час.

Окрасою цьогорічного паломництва був аквагрим і щедрий душ від пожежної служби, що разом із бансами, піснями та іграми створили атмосферу радості, феєрії та захоплення. Організатори свята ставили собі за мету показати дітям, що «бути з Богом - це завжди неймовірне щастя».

Проща була своєрідним підсумком навчального року у катехитичних школах і матиме своє продовження на парафіяльних християнських таборах. Захід провела Катехитична комісія за підтримки Івано-Франківської духовної семінарії та співочого гурту «Еффата».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next