АКТУАЛЬНО

Доктора богослов’я о. Тараса Барщевського нагородили в Римі

Четвер, 22 жовтня 2015, 16:05
21 жовтня 2015 року в рамках святкування інавгурації нового академічного року в Папському салезіанському університеті отцю доктору Тарасу Барщевському, доценту кафедри богослов’я ФБФ Українського католицького університету, заступнику директора Катехитично-педагогічного інституту УКУ, координатору біблійних читань УГКЦ, вручили Медаль Університету за відмінний захист докторської дисертації.

Урочистості розпочалися Божественною Літургією, відтак у рамках святкової академії з нагоди відкриття академічного року відбулося нагородження. Університетські медалі були вручені тим, які, закінчивши навчальну програму обов’язкових студій у вказаний час, отримали найвищу оцінку (Summa cum laude, 30/30) за наукову працю та її захист. Радіємо, що серед них був о. д-р Тарас Барщевський.

Ця нагорода, за словами ректора Папського салезіанського університету проф. Мауро Мантовані – символічний жест, що має визнати публічно тих, які показали з інтелігентністю і старанністю свою пошану до науки і навчання як щось важливе для життя і намагаються перемінити їх на мудрість. Ця нагорода - жест взаємної любові і заохочення для нових студентів.

Щиро вітаємо о. д-ра Тараса Барщевського, бажаємо подальших здобутків в науці, щоб донести Боже Слово до кожної української душі. Радіємо, що наша Церква виплекала провідного бібліста, який має любов до Божого Слова та його розуміння і щедро передає її іншим.

Інформація від Патріаршої катехитичної комісії

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next