АКТУАЛЬНО

Духовенство Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії провело день духовної віднови (онлайн)

Субота, 23 травня 2020, 10:35
22 травня, у день згадки перенесення мощів святого Миколая Чудотворця з Мир до міста Барі, 16 священників разом із Владикою Петром Криком провели день духовної віднови.

Щороку, у травні, священники Апостольського екзархату брали участь у спільних реколекціях. Цього року через пандемію немає можливості спільної зустрічі для духовних роздумів і молитви. Тому, з благословення владики Петра, така зустріч відбулася наживо за допомогою Інтернет-ресурсу. 

Усе розпочалося звершенням Божественної Літургії, яку отці відслужили кожен у своїй місцевості. Духовними роздумами з душпастирями для українців в Німеччині та країнах Скандинавії ділився отець доктор Андрій Максимович, адміністратор Патріаршої курії УГКЦ. Проповідник звернув увагу на перше джерело в служінні кожного священника - Ісуса Христа; на те, як Він виходив назустріч людям, розумів їх прагнення та потреби; вчив учнів бути відкритими на нові досвіди, розвивав у них дух служіння, жертовності та апостоляту. Рівно ж отець Андрій поділився досвідом дипломатичного служіння Вселенській Церкві у різних частинах світу. Цим він підкреслив єдність і глобальність Церкви, незважаючи на певну різноманітність культури та традицій.

На завершення, отці Апостольського екзархату мали можливість поставити проповіднику запитання.

Після півторагодинної зустрічі із о. Андрієм Максимовичем отці ще ділилися своїми спостереженнями. Потім отці привітали о. Романа Максимціва із 17-річчям священничого служіння.

Зустріч закінчилася спільною молитвою та постановою робити такі розважання регулярно, щомісяця.

о. декан Роман Максимців


ПУБЛІКАЦІЇ

Дев’яносто один рік тому відбулася архиєрейська хіротонія о. д-ра Івана Лятишевського26 січня

26 січня минає 91 рік від дня, коли в 1930 році в катедральному соборі Воскресіння Христового м. Станіславова відбулася архиєрейська...

МЕДІА
Prev Next