АКТУАЛЬНО

Духовенство Луцького екзархату роздумувало над темою «Канонічний вимір Таїнства Покаяння»

Середа, 07 лютого 2018, 11:43
6 лютого 2018 року в рамках інституту постійної формації у монастирі отців василіан у Луцьку відбулася чергова зустріч для духовенства екзархату. Головним доповідачем був владика Теодор Мартинюк, Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, доктор канонічного права, викладач Папського східного інституту. Темою зустрічі стали канонічні аспекти Таїнства Покаяння.

Питання, які розглядалися під час зустрічі були надзвичайно актуальними, оскільки Церква в контексті літургійного року наближається до часу святої Чотиридесятниці, а тому певні нагадування і пояснення важливих моментів, пов’язаних із Таїнством Покаяння, допомогли душпастирям належно підготуватися до цього періоду, оскільки під час Великого Посту вірні активізуються в питаннях духовного самовдосконалення та очищення.

Владика Теодор зачепив багато практичних моментів, пов’язаних із самим чином сповіді, а також звернув увагу на канонічні наслідки певних чинностей, котрі супроводжують це Таїнство. Водночас отці мали можливість поставити питання і отримати на них фахову відповідь, а також обговорити та дискутувати певні моменти цього Таїнства.

По закінченні відбулися традиційні збори духовенства, на яких присутні обговорили поточний стан справ у екзархаті, зокрема Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я представила свій план діяльності на 2018 рік.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.lutsk-ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next