АКТУАЛЬНО

Духовенство Львівської архиєпархії востаннє зустрілося перед відпустками

Четвер, 07 червня 2018, 11:17
У рамках роботи Інституту постійної формації духовенства 5 червня 2018 року відбулася остання зустріч дияконів та пресвітерів Львівської архиєпархії у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Після молитви, яку очолив Львівський Єпископ-помічник Володимир (Груца), присутнє духовенство зустрілося із спеціалістами з реставрації творів сакрального мистецтва (реставрації храмів, іконостасів, настінних розписів) п. Андрієм Салюком та завідувачем відділу реставрації теперного і олійного живопису Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша Борисом Іванівим. На наочних прикладах на фото спеціалісти з реставрації демонстрували, яку шкоду може завдати невміле проведення ремонтів чи реставрації у храмах, байдуже ставлення до стану сакральної споруди чи сакрального об’єкту тощо.

Спеціалісти запропонували фахову допомогу з реставрації храмів, ікон тощо. Також о. Іван Глова, відповідальний у Львівській архиєпархії за працю над формацією нових покликань до священства, зробив оголошення щодо формації представників вівтарних дружин у стінах семінарії.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next