АКТУАЛЬНО

Духовний відпочинок у Зарваниці провели молоді пари, які отримали Святу Тайну Подружжя у Тернопільській архикатедрі

Вівторок, 29 жовтня 2019, 11:55
З благословення адміністратора архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Тернополя отця Ореста Павліського 26-27 жовтня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбувся духовний вікенд для групи молодих подружніх пар, що отримали Святу Тайну Подружжя в архикатедрі впродовж 2019 року.

Зустріч організували священики архикатедрального собору з метою духовного супроводу молодих сімей, щоб дати їм можливість зустрітися разом, помолитися, поділитися досвідом, а також дізнатися більше про будування сімейних стосунків в перший рік шлюбного життя.

Учасники слухали пізнавальну лекцію «Mr and Mrs» та читали сімейну молитву «П‘яти пальців» під проводом отця доктора Мартина Хоміва, взяли участь у пізнавальній екскурсії Марійським духовним центром, яку провів отець Ігор Дармограй.

Особливим став вечір-ділення біля каміна. Молоді люди ділилися своїми переживаннями, радощами й турботами, а також мали можливість запитати у священників про те, що їх турбує. Кульмінацією цих двох днів духовної віднови стала Божественна Літургія у храмі копії хатини Матері Божої, яку очолив отець Роман Демуш.

Особливістю такого духовного відпочинку була присутність священників разом з їхніми дружинами та дітьми, що творило душевну родинну атмосферу.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next