АКТУАЛЬНО

У Львові проведуть духовно-молитовний вечір, присвячений пам’яті праведного митрополита Андрея

Четвер, 29 жовтня 2020, 09:10
1 листопада 2020 року, у 76-ту річницю переходу до вічності праведного митрополита Андрея, в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбудеться мистецька програма “Покликаний… Посвята у 155-ті роковини Праведному Андрею Шептицькому”.

Митрополит Андрей Шептицький – митрополит Галицький, архиєпископ Львівський, єпископ Кам’янець-Подільський, громадський і церковний діяч, меценат, дійсний член НТШ, видатний богослов, аскет, Учитель Церкви, проповідник духовного життя, ще за життя визнаний українським народом “рідним Мойсеєм”.

Слово про митрополита Андрея Шептицького промовить Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Мистецьку програму виконають солісти, хор та оркестр Лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Заслужена академічна капели України “Трембіта” під батутою Народного артиста України Миколи Кулика.

Мистецьке слово про життя та діяльність праведного Андрея виголосить Заслужений працівник культури України Марія Христинич. 

Мистецьку програму підтримали Львівська архиєпархія УГКЦ, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Фундація «Андрей».
Автор проєкту – директор Фундації «Андрей» Михайло Перун.

Початок о 17.00 год.

За матеріалами Львівської архиєпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Богоявленням18 січня

Нехай голос Святого Письма, який ми щойно чули, і роздуми над ним допоможуть нам підготуватися до свята Христового Богоявлення і правильно...

МЕДІА
Prev Next