АКТУАЛЬНО

Духовно-психологічна підтримка онлайн: у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ стартує марафон

Понеділок, 11 травня 2020, 10:23
З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка в рамках ініціативи #допоможеморазом Антикризового центру для боротьби з Covid-19, який працює при управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, відбудеться новий проєкт під назвою «Онлайн-марафон духовно-психологічної підтримки».

Організатори ставлять мету допомогти вірним УГКЦ та всім потребуючим пережити постстресовий психологічний стан, спричинений життям в умовах пандемії, карантинних обмежень.

«У світі значно збільшується кількість негативних стрес-факторів, що впливають на психоемоційний стан людей, – розповідає керівник центру та економ архиєпархїі о. Володимир Фірман. – Наші експерти навчатимуть навичок, як зберігати своє психоемоційне, фізичне і духовне здоров’я, бути стійкими до інформаційних подразників, страху бути зараженим, у тривозі за своїх близьких, у відсутності можливості вплинути на ситуацію».

Формат проведення ініціативи передбачає в період з 11 до 16 травня щоденну публікацію у соціальних мережах та на медійних ресурсах УГКЦ  шести відеороликів з мінілекцією психолога чи духівника на такі теми: «Тривога в час пандемії», «Як не впасти в депресію під час карантину», «Про віру в час викликів», «Де брати ресурс у час різних викликів життя», «Стресостійкість. Як навчитися давати собі раду», «Сімейні конфлікти… як бути разом «У горі і радості».

Теми представлять отець Ігор Махніцький, священник УГКЦ, пані Марія Хомів, лікарка-психотерапевтка, пані Марина Орап, професорка кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Координуватиме проєкт священник архикатедри УГКЦ Тернополя отець Роман Демуш.

Пресслужба архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в шосту неділю після Зіслання Святого Духа під час прощі до Крилоса02 серпня

Христова Церква від початку проповіді Христового Євангелія і аж досі проповідує Бога, який прощає, який є любов’ю, який оздоровляє людину. Й...

МЕДІА
Prev Next