АКТУАЛЬНО

Двохсотсорокарічний ювілей храму відзначили в Сокальсько-Жовківській єпархії

Середа, 29 серпня 2018, 12:15
26 серпня 2018 р. у парафії Собору Пресвятої Богородиці в с. Батятичі Сокальсько-Жовківської єпархії відзначали 240-річчя храму. Божественну Літургію у співслужінні зі священиками очолив владика Михайло (Колтун).

«Сьогодні відзначаємо ювілейну дату – 240 років цього храму. Цей храм ми успадкували крізь призму лихоліть, але Церква витримала, і ми сьогодні маємо живу Церкву, бо в ній є життя від Бога. Христос є живий і дає життя для винограднику та для нас у ньому. Господь прийняв нас, щоб ми ісповідували Його доброту, справедливість, любов, щоб мали чим жити і для кого жити. Ми з Ним поєднуємо і розділяємо життя наше — благодаримо Його, поклоняємось Йому», — сказав архиєрей. 

Наприкінці Божественної Літургії владика відзначив, що ювілей храму дозволяє селянам єднатися з їхніми предками, які дбали про святиню 240 років, а це означає, що Церква є живою. Закликав не знецінювати себе, бо Господь є ціною життя  кожної людини. Архиєрей побажав присутнім, щоб їхня радість постійно збільшувалася та щоб вони ділилися нею з ближніми. «Нехай Господь щасливить вас усіх щоденними ласками в житті, дарує вам здоров’я, благополуччя», — сказав він.

Адміністратор храму Собору Пресвятої Богородиці о. Ярослав Партика подякував владиці Михайлу за пастирський візит і благословення, а також усім присутнім отцям, гостям, меценатам та парафіянам – за участь у святкуванні ювілею храму Собору Пресвятої Богородиці.  

Після Божественної Літургії відбувся Чин панахиди та Чин освячення оновленої символічної могили борцям за волю України. 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sokaleparchy.org.ua

 

ПУБЛІКАЦІЇ

У наріжний камінь парафії Святого Йосифа Обручника в Чикаго закладено вугілля з Донбасу і камінь з Дніпра29 травня

Парафія Святого Йосифа Обручника УГКЦ у Чикаго налічує майже тисячу родин, а все починалося у 1956 році з невеличкого приміщення під куполом…...

МЕДІА
Prev Next