АКТУАЛЬНО

Екобюро УГКЦ на 26BookForum відшукало екологічно причетних

Середа, 25 вересня 2019, 09:54
У Львові відбувся головний культурний фестиваль країни – 26 BookForum. З 18 по 22 вересня у понад 30 локаціях міста автори, перекладачі, ілюстратори, видавці, книгорозповсюджувачі, бібліотекарі комунікували, ділилися досвідом, презентували власні проєкти, відшукували натхнення для подальшої праці на видавничій ниві.

Бюро УГКЦ з питань екології уже вчетверте взяло участь у книжковому ярмарку. Між сотнями нових книжок від усіх учасників було представлено й нові видання Екобюро: енцикліку «Laodato Si», казки для дітей на екологічну тематику, гру «ЕкоМарафон звірят». Відвідувачі книжкового ярмарку мали змогу ознайомитися з усіма ековиданнями та дізнатися про діяльність Бюро УГКЦ з питань екології.

Крім участі в ярмарку, Бюро провело заходи – презентації нових видань. Родзинкою цьогорічного BookForum стала презентація українського перекладу енцикліки «Laodato Si» Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дімВидання презентував керівник Бюро УГКЦ з питань екології д-р Володимир Шеремета за участю представників Церкви, державних природоохоронних органів, громадських організацій та ЗМІ. Для малечі відбулася театралізована презентація екоказки «Врятований ліс», автором якої є отець Олег Кобель. Ці дві значущі для небайдужих до світу природи події були зазначені на мапі Львівського літературного метро. Кожен причетний до дбання про довкілля міг легко і швидко відшукати локацію, на якій відбувалася презентація книжки.

Відбулися багато приємних і довгоочікуваних зустрічей з давніми партнерами Екобюро УГКЦ у творенні добрих справ для спільного блага людства та оточуючого світу – природи. Нові знайомства дають сподівання на охоплення ширшого кола зацікавлених у вирішенні екологічних проблем через просвіту старшого покоління та освіту молодіо. Ця найважливіша книжкова та літературна подія країни - 26BookForum, відшукала й поєднала усіх причетних до «плекання мережі життя» у нашому спільному домі – Земля.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next