АКТУАЛЬНО

Екобюро УГКЦ запрошує взяти участь у фотоконкурсі «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри»

П'ятниця, 29 грудня 2017, 12:03
Уже другий рік поспіль, напередодні Різдвяних та Новорічних свят, Бюро УГКЦ з питань екології проводить фотоконкурс «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри», який має за мету допомогти християнам більш правдиво подивитися на Різдво, як на свято радості, в якому бере участь ціле Боже створіння, включно з природою.

Цей конкурс має сприяти популяризації в українському суспільстві Різдвяних свят без шкоди для довкілля. За умовами конкурсу, необхідно власноручно креативно та в стилі «еко» прикрасити незрубане, живе деревце, зробити його фото і відправити на адресу Екобюро УГКЦ ekoburougcc@ukr.net

У листі треба вказати свої ім’я та прізвище, адресу, вид діяльності, телефон та e-mail, а також назву фотографії. Роботи слід надіслати до 18 січня 2018 року Кращі фотографії будуть розміщені на сайті Екобюро www.ecoburougcc.org.ua. На цій сторінці Інтернету також можна докладніше ознайомитися з умовами конкурсу.

Нагорода за найкращі фото – відпочинок у Буковелі.

«Тож нехай у час, коли ми всі, ділячись радістю від народження Дитяти Ісуса, колядуватимемо «Небо і земля нині торжествують», цю радість відчує також і природа довкола нас, - кажуть організатори конкурсу, -  і нехай на наше «Христос рождається!» усе довкола, включно з ялинками в лісах, долучиться до цього торжественного «Славімо нашого Творця».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами
Інформаційної служби Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next