АКТУАЛЬНО

Екологічні дні у двох літніх таборах провели на теренах Луцького екзархату

Понеділок, 10 вересня 2018, 12:19
«Славимо Тебе, Господи» - під цим девізом проходили екологічні дні у двох літніх таборах, що відбулися на теренах Луцького екзархату. Перший проходив на березі мальовничого озера поблизу м. Стара Вижівка Волинської області, в якому діти та молодь Рівненського деканату відпочивали та черпали від природи життєдайні сили.

Другий табір відбувся в парафії Преображення Господнього в м. Радивилів Рівненської області, де наймолодші парафіяни під проводом двох сестер із Згромадження Божого Провидіння опановували мистецтво відпочивати з Богом.

Екологічні дні в цих таборах проходили під проводом о. Володимира Лещишина, референта Бюро УГКЦ з питань екології в Луцькому екзархаті. Свою науку референт зосередив на Божому Слові, а саме: на книзі Буття, яка дуже чітко відкриває нам Божу волю щодо ставлення до природи.

«У словах «порати і доглядати» полягає ця надважлива істина, яку повинен знати, прийняти і виконувати кожен християнин. Це те завдання, яке поклав наш Творець на кожну людину, що приходить у цей світ», - наголошував проповідник.

Окрім молитви та наук, діти переглядали мультфільми екологічного змісту, грали в різні ігри, брали участь у велосипедній прогулянці, милувалися природою. За всі Твої дари, за ці чудові дні, за літній відпочинок славимо Тебе, Господи.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next