АКТУАЛЬНО

Екологічні виклики та християнські рішення

Понеділок, 28 жовтня 2019, 12:16
24 жовтня керівник Бюро УГКЦ з питань екології провів в Ірпені лекцію на тему «Екологічні виклики та християнські рішення» для учасників молодіжного соціально-екологічного тижня, який організовує SozioMovens під гаслом «Giving Europe a Soul».

Відповідно до методології «дивись-оціни-дій» було висвітлено основні екологічні виклики сучасності, проаналізовано їх основні причини, а також подане вчення Церкви щодо основних інструментів вирішення екологічних проблем.

В рамках лекції було презентовано першу в історії екологічну енцикліку Святішого Отця Франциска «Славен будь: про турботу за наш спільний дім».

Особливий акцент було поставлено на висвітлення практичних складових реалізації християнської віри у ставленні до створеного Богом світу – природи.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next