АКТУАЛЬНО

Екологічна відповідальність у практиці Церкви

Понеділок, 16 лютого 2009, 11:40
У п’ятницю, 13 лютого, у Римі стало дещо темніше: з 18.00 до 19.30 було відключено освітлення фасаду та куполу базиліки св. Петра.
У п’ятницю, 13 лютого, у Римі стало дещо темніше: з 18.00 до 19.30 було відключено освітлення фасаду та куполу базиліки св. Петра. Цим жестом Свята Cтолиця приєдналась до ініціативи  «Mi illumino di meno» («я менше включаю світло»), що проводилась з нагоди міжнародного дня економії енергії. «Я надіюсь, що ця важлива ініціатива призведе до бажаних результатів для пошанування та захисту дібр створіння, - сказав генеральний секретар Ватикану, єпископ Рікардо Бокардо. Від початку введення в експлуатацію освітлення базиліки, ще жодної ночі вона не залишалась без освітлення. Ватикан продемонстрував таким чином, разом з багатьма іншими єпархіями і парафіями, свою особливу увагу до захисту довкілля і відповідального ставлення до використання природних ресурсів. В зв’язку з даною акцією єпископ Рікардо Бокардо згадав також про нещодавно інстальовану на даху залу для аудієнцій папи Павла VI. сонячну електростанцію, яка чудово функціонує і покриває не тільки власні потреби, але частково і цілого Ватикану. Поряд з базилікою св. Петра освітлення було вимкнуте також біля таких символів Вічного міста, як Колізей, фонтан «Де Треві» та Пантеон.

Інформаційна служба

Бюро УГКЦ із питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next