АКТУАЛЬНО

Екологічний день у дитячому таборі в прифронтовій зоні

Субота, 12 серпня 2017, 12:02
У Донецькому екзархаті УГКЦ продовжується таборове літо. Від 7 до 13 серпня відбувається дитячий табір «Діти Непорочної» під керівництвом о. Степана Попадюка. Цей табір проходить в с. Щурово, неподалік від м. Слов’янськ Донецької області. На запрошення о. Степана в табір завітав о. Михайло Неїжмак, референт Бюро з питань екології в цьому екзархаті, з екологічною програмою.

Екологічне виховання дедалі частіше стає невід’ємною та важливою частиною у таборовій програмі та робить перебування дітей у ньому не просто часом відпочинку, а часом формування особистості кожної дитини.

Отож о. Михайло радо відгукнувся  на запрошення і провів у таборі день екологічної віднови. Метою дня було навчити, пригадати та заохотити дітей стати відповідальними користувачами земних ресурсів, які подаровані людині Творцем.

Божественна Літургія стала добрим початком важливого тематичного дня, адже саме від благословення Творця творіння стає здатним змінюватися. У співслужінні з о. Степаном та духівником о. Ігорем спільно усильно просили Бога ласки любити Його через призму створіння.

Продовженням дня стала  катехиза на тему «екологічного», яка завершилася екологічним іспитом сумління. «Екологічне навернення бере початок із покаяння, а покаяння із іспиту совісті і лише тоді кожна людина спроможна збагнути правду про себе та сотворений світ»,– навчав екореферент.

Про актуальні екологічні проблеми та наслідки недружніх до довкілля вчинків людини учасники табору дізнавалися із цікавих відеоматеріалів: «Через прості дії ми здатні змінити світ», «Історія пластикової пляшки» тощо. За допомогою Ековікторини діти поглибили свої екологічні знання.

Завершилася екологічна віднова цікавою грою-квестом з веселими екопіснями, проявленою творчістю та кмітливістю у застосуванні екознань. Діти висловили о. Михайлу вдячність за цікавий насичений день, а отець подякував дітям і організаторам за чудову можливість зустрічі. Гарну атмосферу увінчав екологічний флеш-моб та спільне фото.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next