АКТУАЛЬНО

Екуменічний внесок для збереження клімату

Понеділок, 29 листопада 2010, 12:11
З 29 листопада до 10 грудня 2010 року в м. Калкун (Мексика) пройде конференція ООН з питань кліматичних змін. У її роботі візьме участь делегація Екуменічної ради Церков (ЕРЦ) до якої належать представники Церков Європи, Росії, Північної і Південної Америки та Азії.
З 29 листопада до 10 грудня 2010 року в м. Калкун (Мексика) пройде конференція ООН з питань кліматичних змін. У її роботі візьме участь делегація Екуменічної ради Церков (ЕРЦ), до якої належать представники Церков Європи, Росії, Північної і Південної Америки та Азії. Як відомо, останніми роками кліматичні зміни і питання проблем довкілля загалом стали центральним пунктом міжрелігійної співпраці. Доля планети як створіння Божого не може не хвилювати релігійних діячів, які вважають, що екологічна проблематика є однаково мірою як економіко-технічним, так і соціальним, етичним та духовним викликом. 4 грудня делегати ЕРЦ планують провести екуменічне богослужіння в намірі успішного проведення конференції та ефективного вирішення проблем кліматичних змін. А 10 грудня, в останній день конференції, коли будуть присутні представники урядів держав-членів ООН, делегація ЕРЦ планує оприлюднити спеціальне звернення з приводу того, що людство, а зокрема керівники держав, не мають права більше зволікати із прийняттямнеобхідних заходів  для збереження кліматичного балансу планети. У зверненні висловлено сподівання, що здоровий глузд та духовні цінності переможуть панівну модель економіки та споживацьку ментальність, які призводять до надмірного використання природних ресурсів, зростання бідності та знищення природного довкілля.

Інформаційна служба

Бюро з питань екології УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Браян (Байда): «Молодь прагне святості, яка є першим покликанням»22 жовтня

Владика Браян (Байда) в інтерв’ю для VaticanNews розповів про те, як відбувається Синод Єпископів, присвячений молоді, вказав на основні...

МЕДІА
Prev Next