АКТУАЛЬНО

Екзарх Харківський відвідав міський Центр реінтеграції для безпритульних

Понеділок, 18 листопада 2019, 09:25
Екзарх Харківський владика Василій напередодні Дня убогих відвідав міський Центр реінтеграції для бездомних осіб. В рамках відвідин була запланована вечеря, яку організував о. Сергій Коваль, директор “Карітас Харків”.

У своєму пастирському слові Владика Василій наголосив на важливих аспектах Послання Папи Франциска до Дня убогих. “Церква звертає нашу увагу на Христа, який у Своєму милосерді допомагав потребуючим і нужденним. Господь казав: “Будьте милосердні, як і Отець наш милосердний”.

Архиєрей заохотив присутніх, щоб вони надіялися на Бога у різних життєвих ситуаціях: “Вас всі можуть залишити, і не раз залишали, відверталися від вас, але Господь ніколи вас не залишить.  Ми прийшла також до вас, щоб виявити милосердя та свою християнську солідарність, як заповідав Ісус.”

Опісля усі присутні помолилися “Отче наш” та відбулося спільне частування.

ugcc.kharkiv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Під впливом пандемії світ був змушений призупинитися і усвідомити свою віддаленість від Дому Отця», - владика Богдан Дзюрах23 вересня

Держава є такою, якою є її люди. Тож духовний стан нашої держави визначається духовним станом українського суспільства і кожної людини...

МЕДІА
Prev Next