АКТУАЛЬНО

«Елементом краси життя є його слабкість», - Папа Франциск

Середа, 26 березня 2014, 11:45
Досвід братерського взаємоподілу з тими, хто страждає, відкриває нам справжню красу людського життя. Таку думку висловив Папа Франциск, приймаючи у понеділок, 24 березня 2014 року, учасників Пленарної зустрічі Папської ради душпастирства служби охорони здоров’я.

Тема зустрічі «Чинити добро стражданням та чинити добро стражденному» взята з Апостольського листа блаженного Івана Павла ІІ Salvifici doloris (Спасенного болю) . Як зауважив Святіший Отець, його блаженний попередник «жив цими словами та дав їм зразкове свідчення».

«Це правда, – підкреслив Папа Франциск, – що також у стражданнях ніхто ніколи не є самотнім, тому що Бог своєю милосердною любов’ю до людини і до світу огортає також найбільш нелюдські ситуації, в яких образ Творця, присутній у кожній людині, виглядає притемненим і спотвореним». Христос узяв на себе кожен людський біль, а в Його страстях – «найбільша школа для кожного, хто хоче посвятитися служінню хворим і стражденним співбратам».

«Досвід братнього взаємоподілу з тим, хто страждає, відкриває нас на справжню красу людського життя, яка також включає його слабкість. Оберігаючи та підтримуючи життя, незважаючи на те, на якій стадії та в яких умовах воно перебуває, можемо розпізнати гідність і цінність кожної людської істоти, від зачаття до смерті», – зауважив Святіший Отець, закликавши пам’ятати, що у вбогих, стражденних, дітях, також і небажаних, у людях з особливими фізичними чи психічними потребами, у похилих віком присутнє стражденне Христове тіло.

Радіо Ватикану

ПУБЛІКАЦІЇ

Розп’яття, вмите небесними сльозами, і самотній Папа на порожній площі28 березня

Редакційний директор Vaticannews про образи, знаки та слова молитви за світ, яку звершив Папа, випрошуючи закінчення пандемії....

МЕДІА
Prev Next