АКТУАЛЬНО

«Етнопокрова 2009»

Субота, 03 жовтня 2009, 15:35
10 жовтня о 18:00 в київському музеї ім. Івана Гончара (вул. Івана Мазепи, 26 Печерськ) відбудуться Покровські вечорниці «Етнопокрова – 2009».
10 жовтня о 18:00 в київському музеї ім. Івана Гончара (вул. Івана Мазепи, 26 Печерськ) відбудуться Покровські вечорниці «Етнопокрова – 2009». Захід організовує Молодіжна Комісія Київської архиєпархії УГКЦ та київське товариство «Обнова». На святі буде відтворено народні Покровські традиції. Святкування Покровських вечорниць або «сватань» в Україні має давню традицію. В давнину дівчата в цей день вимолювали в Богородиці хорошого парубка та щасливе подружжя. Вважалося, що хлопці мають засватати свою обраницю до того, як прийде Покрови. Покрова вважається покровителькою української держави та українського війська. Хлопці в цей день співали патріотичних пісень та просили Богородицю захистити рідний край. «Сьогодні дуже важливо відроджувати традиції, що допомогли зберегти українську державу і культуру» – кажуть організатори дійства. Свято завершиться народними танцями та солодким частуванням. Дрес-код -  вишиванки. Контакти: 80977626210 (Тетяна)

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next