АКТУАЛЬНО

Евген Чолій привітав Блаженнішого Святослава з нагоди десятиріччя його інтронізації

Вівторок, 30 березня 2021, 09:55
Президент Громадської організації “Україна-2050” Евген Чолій у телефонній розмові привітав Блаженнішого Патріарха Святослава з нагоди десятиріччя його інтронізації та побажав йому всього якнайкращого та щоденного чудового проводу як Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Президент Громадської організації “Україна-2050” також заявив, що Господь Бог обдарував нас надзвичайним Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви, щоб допомогти українському народу пережити дуже складні часи, коли Україна страждає через жорстоку військову агресію на Сході, нещадну окупацію Криму і небезпечну пандемію COVID-19.

Евген Чолій також подякував Блаженнішому Святославу за його молитви, моральну підтримку та активну участь у Почесній раді Громадської організації “Україна-2050”.

“Провід і членство Громадської організації “Україна-2050” долучилися до віруючих Української Греко-Католицької Церкви в молитвах, щоб Господь Бог обдаровував Блаженнішого Святослава всіма Божими ласками, міцним здоров’ям, духовною радістю, невичерпною наснагою у патріаршому служінні та многими і благими літами”, - заявив президент Громадської організації “Україна-2050” Евген Чолій.

 

Евген Чолій,
президент Громадської організації «Україна-2050»,
президент Світового Конґресу Українців (2008-2018 рр.)


ПУБЛІКАЦІЇ

«У Німеччині та країнах Скандинавії інтерес до УГКЦ є, і він не вщухає», – канцлер апостольського екзархату о. Андрій Дмитрик16 квітня

Як живе УГКЦ у діаспорі чи, як кажуть, на поселеннях, – в іншому культурному середовищі? Нагодою поговорити про німецьку і скандинавську...

МЕДІА
Prev Next