АКТУАЛЬНО

Фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» шукає волонтерів

П'ятниця, 03 травня 2019, 11:30
5 травня 2019 року у Львові, у Шевченківському гаю, відбудеться одинадцятий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Ця подія покликана підтримати соціальні проекти Львівської архиєпархії УГКЦ.

«Щоб вона відбулася, потрібні люди з добрим серцем», – кажуть організатори, представники БО «Фундація духовного відродження» ЛА УГКЦ.

«Дорогі друзі, запрошуємо вас стати волонтером фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом». Для цього потрібно просто сповнитися натхненням творити добрі справи! Ми шукаємо ініціативних людей, які відкриті діяти у команді». Щоб долучитися – треба заповнити гугл-форму

У програмі фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом» – Архиєрейська Літургія з перекладом жестовою мовою. А з 14:00 до вечора триватиме концерт за участю Соломії Чубай з гуртом «Джалапіта», гурту «Дико Brass», гурту «Popry vse», Софії Федини. Також передбачена програма для дітей, діятимуть різнопланові майданчики.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next