АКТУАЛЬНО

Фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» шукає волонтерів

П'ятниця, 03 травня 2019, 11:30
5 травня 2019 року у Львові, у Шевченківському гаю, відбудеться одинадцятий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Ця подія покликана підтримати соціальні проекти Львівської архиєпархії УГКЦ.

«Щоб вона відбулася, потрібні люди з добрим серцем», – кажуть організатори, представники БО «Фундація духовного відродження» ЛА УГКЦ.

«Дорогі друзі, запрошуємо вас стати волонтером фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом». Для цього потрібно просто сповнитися натхненням творити добрі справи! Ми шукаємо ініціативних людей, які відкриті діяти у команді». Щоб долучитися – треба заповнити гугл-форму

У програмі фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом» – Архиєрейська Літургія з перекладом жестовою мовою. А з 14:00 до вечора триватиме концерт за участю Соломії Чубай з гуртом «Джалапіта», гурту «Дико Brass», гурту «Popry vse», Софії Федини. Також передбачена програма для дітей, діятимуть різнопланові майданчики.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next