АКТУАЛЬНО

Франківські сім’ї зібралися на спільну коляду

Вівторок, 22 січня 2019, 09:48
У неділю, 20 січня, в катехитичному центрі при парафії архикатедрального і митрополичого собору Воскресіння Христового, з благословення настоятеля парафії митр. прот. Юрія Новіцького, понад два десятки сімей зібралися, щоб спільними колядами прославляти Всевишнього. Прийшли на свято повними сім’ями: від малого до великого.

Захід розпочався зі спільної молитви молебню, який відслужили о. Юрій Прилепський та о. Микола Фреїшин – парафіяльні сотрудники. Опісля дітки вчилися розмальовувати медові пряники, а для батьків священнослужителі підготували короткий семінар на тему «Святкування Різдва в сучасних сім’ях».

На зустрічі кожен з присутніх міг висловити свою думку в рамках цікавої і пізнавальної дискусії. Головною ж метою зустрічі було наголосити на важливості пам’ятати, підтримувати та розвивати християнські прадідівські традиції.

Опісля сім’ї знову усі разом у спільній коляді прославляли Бога. Організатори, як і годиться за українським звичаєм, підготували для гостей солодке частування.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Капітуляція – це імітація миру і зміна способу завдати ран нашому народу», – Блаженніший Святослав14 серпня

В інтерв'ю «Цензор.НЕТ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав розповів те, як Церква бере участь у житті українців сьогодні. Про зростаючу...

МЕДІА
Prev Next