АКТУАЛЬНО

Франківським семінаристам подарували унікальну ікону

Четвер, 01 лютого 2018, 17:25
30 січня до Івано-Франківської духовної семінарії завітав отець Домінік з Італії. Під час Різдвяних свят у нього гостював новостворений гурт семінарії «Noel» в складі о. Івана Вінтоняка, Дмитра Котовича, Олексія Стронського на чолі з віце-ректором прот. Андрієм Чорненком.

На знак вдячності отець подарував семінарії власноруч написану ікону святого священномученика Йосафата.

Освятив ікону Митрополит Володимир (Війтишин). Владика Володимир подякував насамперед отцю Домініку, а відтак і тим, хто посприяв цьому чудовому дарунку для семінарії та побажав отцю Божого благословення в усіх його починаннях.

Також Митрополит Володимир висловив вдячність віце-ректору прот. Андрію та групі колядників за те, що доносили радісну звістку про народження нашого Спасителя до всіх українців, які проживають на теренах Італії та не мають змоги бути в ці святкові дні вдома з родиною. Митрополит закликав усю братію до місійної праці за межами України.

На завершення семінаристи мали нагоду поспілкуватися з автором ікони о. Домініком, який люб'язно поділився історією свого життя та покликання.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Популізм. Збайдужіння. Радикалізація суспільства. Основні тези зі Звернення єпископів УГКЦ щодо виборчого процесу в Україні18 травня

Днями на Інформаційному ресурсі УГКЦ було оприлюднено Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до...

МЕДІА
Prev Next