АКТУАЛЬНО

Франківський Карітас оголошує фотоконкурс «Родинні обійми»

П'ятниця, 22 травня 2020, 16:13
Фотоконкурс «Родині обійми» проводять у рамках Марафону добрих справ до Міжнародного Дня захисту дітей. Співорганізатор – Департамент молодіжної політики та спорту.

Фотографію на конкурс можна надіслати до 27 травня 2020 року. Для того, щоб взяти участь у фотоконкурсі потрібно зареєструватися: https://forms.gle/cPv2JPoXsThaF2QH7

Щодо вимог, то фотографія повинна бути горизонтальною, її можна робити фотоапаратом, планшетом, смартфоном. Готові фото необхідно надіслати на електронну пошту: caritas-ivano-frankivsk@ukr.net Неякісні знімки не будуть розглядатися.

Переможців визначатимуть фахові фотографи, а також за голосуванням глядачів. Результати будуть опубліковані на сторінці Карітасу у Facebook 1 червня 2020 р.

Десятеро переможців отримають подарунки від організаторів.

Конкурс проводиться в рамках діяльності Центру соціально-психологічної допомоги для дітей, сімей та молоді, що діє на базі БФ «Карітас» Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами  http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Неділя Божого Слова в Католицькій Церкві: УГКЦ заохочує до вивчення і поширення Святого Письма25 січня

24 січня 2021 року вся Католицька Церква вже вдруге відзначила неділю Божого Слова, яку встановив минулого року Святіший Отець Франциск для...

МЕДІА
Prev Next