АКТУАЛЬНО

Франківці кожного року доопрацьовують свій колядник для андроїда

Середа, 10 січня 2018, 13:13
Перша в Україні програма для андроїда «Колядник» має кілька розділів колядок та щедрівок із акордами.

Програму розробив франківець Тарас Сливка з друзями, — інформує Прес-служба Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ з посиланням на Курс.

Проект не комерційний, це ініціатива студентів Северина Пархоменка і Тараса Сливки. Виклали програму у вільний доступ на Святвечір — 6 січня 2015 року. 

«Почали в 2014-му, коли ще вчилися в університеті. Досвіду розробки аж такого не було. Але вирішили спробувати й зробити добре діло і людям, і собі – вирішили зробити колядник на телефон. Бачив реальну проблему в собі та друзях – наше покоління, то сумно, але менше знає колядок, ніж батьки. Треба розвивати людей, – розповідає Тарас Сливка. – Відтоді щороку, ближче до Різдва, згадуємо про нього та й щось доробляємо, додаємо, змінюємо. Цього року додали колядки з акордами та можливість їх транспонувати в різні тональності. Є автоматична прокрутка. Для користувачів, як нам здається, нічого складного. Головне, щоб людям було зручно і добре». 

«Якби були смартфони, коли Христос народився, то всі, хто шукав би, легко знаходив! Шукай Колядник в Google Play і знаходь колядки, щедрівки чи віншування і купу всього іншого», – запрошують розробники. 

У програмі – народні та сучасні колядки, СМС-колядки, щедрування, щедрівки, віншування, засівання та іншомовні колядки.

Кожного року розробники роблять доповнення  до програми та просять користувачів  долучатися, надсилаючи  колядки на адресу android.collider@gmail.com

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Як пережити Страсний тиждень і зустріти Воскреслого Христа? Думки владики Богдана Дзюраха22 квітня

Страсний тиждень – наші останні кроки в цій сорокаденній Великопісній мандрівці. І цього тижня, мабуть, вже не варто акцентувати увагу на...

МЕДІА
Prev Next