Футбольна збірна команда “КОПА” представить Україну на кубку світу
АКТУАЛЬНО

Футбольна збірна команда “КОПА” представить Україну на кубку світу

Четвер, 22 червня 2017, 17:17
13-17 липня 2017 року у столиці Республіки Польща відбудеться п'ятий кубок світу з футболу серед дітей (THE 5thWORLD CUP OF CHILDREN FROM CARE HOMES). Збірній, яка сформувалася на основі чемпіонату “КОПА” з міні-футболу для дітей зі шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів, дитячих будинків, випала чудова нагода єдиній представляти нашу державу на світовому рівні.

Це наймасштабніша подія для дітей, адже це не просто поїздка за кордон чи відпочинок - це відповідальність і можливість здійснення мрій. Вони ті, хто вийде під синьо-жовтим прапором! Ті, хто буде боротися попри всі страхи перед професійними командами!

Зараз юні спортсмени разом із футбольною командою «Сокіл» тренуються у селі Борщовичі, де отримують настанови від п. Назара Гришка, який є особистим тренером на час підготовки до чемпіонату. Вони старанно виконують усі вправи, зауваження та поради. Наполегливо працюють над собою. Однак, щоб достойно представити Україну на світовому чемпіонаті,  команді необхідна допомога.

Місія “Центр опіки сиріт” шукає людей, спонсорів, партнерів, меценатів, щоб реалізувати дитячу мрію!

0972953606 – о. Роман Прокопець

kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

«Знак воскресіння Церкви, символ єдності українського народу…» — думки будівничих про Патріарший собор УГКЦ в Києві17 серпня

Цими днями в Українській Греко-Католицькій Церкві святкують п'ятиріччя освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового....

МЕДІА
Prev Next