АКТУАЛЬНО

Генеральна настоятелька сестер служебниць розпочала візитацію провінції Співстраждання Матері Божої в Україні

Вівторок, 13 жовтня 2015, 15:43
13 жовтня 2015 року генеральна настоятелька Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії с. Тереза Слота прибула до Львова, щоб провести візитацію спільнот в Україні. Під час візитації, яка триватиме кілька місяців, мати Тереза відвідає всі місцевості в Україні, де служать Богові та Церкві сестри служебниці, ознайомиться з їхнім апостолятом, матиме зустрічі з духовенством і мирянами.

Оскільки Згромадження сестер служебниць є чисельним, нараховує сім провінцій та делегатуру, генеральна настоятелька під час свого шестирічного служіння у проводі Згромадження повинна відвідати всі спільноти та зустрітися з кожною сестрою. Візитація є одним із найважливіших засобів розвитку чернечого життя та заохоченням кожної сестри до віднови ревності та любові свого покликання.

У провінційному домі у Львові матір Терезу привітали кандидатки святковим короваєм, а провінційна настоятелька с. Боніфатія Дяків побажала генеральній настоятельці Божого благословення і опіки Матері Божої під час візитації, яка є дуже важливим часом для взаємного пізнання, шукання Божої волі та взаємодопомоги.

Сестри служебниці

ПУБЛІКАЦІЇ

«Наша мета — мати єдине законодавство УГКЦ в Україні та поза її межами», — о. Андрій Танасійчук09 лютого

Існує відомий та доволі влучний латинський вислів, який повчає нас дотримуватися встановлених правил і норм: «Бережи порядок і порядок...

МЕДІА
Prev Next