АКТУАЛЬНО

Глава Церкви привітав владику Йосафата Мощича із 45-річчям

Четвер, 16 вересня 2021, 09:23
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав грамотою від себе та від мені Синоду Єпископів УГКЦ владику Йосафата Мощича, єпарха Чернівецького і голову Ради з питань євангелізації при Главі УГКЦ, із 45-річчям від дня народження.

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та за інші дари, якими Він так рясно вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого жертовного служіння Богові й Церкві», – сказано в тексті грамоти.

Предстоятель відзначив, що служіння владики Йосафата як єпископа Чернівецького є «прикладом доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець». «Для тисяч вірних нашої Церкви, які проживають на Буковині, Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди. Високо цінуємо Вашу працю в царині євангелізації Божого люду. Не можемо оминути увагою і вашої активної участі в діяльності Синоду Єпископів УГКЦ», – мовиться у грамоті.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Нове прочитання Лесі Українки в розмовах Блаженнішого Святослава з Оксаною Забужко20 жовтня

Наскільки знаною для нас є постать Лесі Українки сьогодні? Зазвичай, наше перше (і, мабуть, останнє) знайомство з творчістю письменниці...

МЕДІА
Prev Next