АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ до молоді: «Живіть для Бога і України!»

Понеділок, 30 березня 2015, 10:10
Моє послання сьогодні до вас: живіть для Бога і України! Закликаю вас до глибокого, правдивого, відповідального і відчайдушного пошуку. Запевняю, що Церква в цьому буде вашою провідницею і порадницею. Шукайте відповіді в Христовому Євангелії, слухаючи Боже Слово в сучасному контексті та в історії, яка багата на добрі приклади, що надихають і дозволяють мріяти та діяти сміливо.

Так пише Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ у своєму Посланні до молоді на свято Входу Господнього до Єрусалима.

У Посланні Блаженніший Святослав підкреслює, що Вхід Господній до Єрусалима є  празником Христового торжества і слави: «Буквально через кілька днів Він навіть зійде до аду, щоб вивести звідти тих, які заснули з очікуванням на Спасителя».

Глава Церкви пригадав, що цього року УГКЦ вшановує пам’ять і 150-річчя від народження митрополита Андрея (Шептицького): «Митрополит Андрей часто звертався до молодих людей, допомагаючи їм долати замішання міжвоєнного часу, коли перед ними так само гостро, як і сьогодні перед вами, поставали складні життєві вибори. У час війни і тривог він звертав увагу молоді на найважливіше – бути добрими, великими християнами – це той ключ, який дає нам відповідь на запитання вищезгаданої акторки, що робити з цим життям».

Блаженніший Святослав відзначив волонтерський молодіжний рух: «Ваша допомога воїнам, пораненим, вимушеним переселенцям із території конфлікту та всім, хто страждає від війни на Сході України, ваша відданість, винахідливість і щирість надихають усіх та є конкретною справою милосердя, про яку так часто говорить Господь в Євангелії». Він також звернув і на молодих воїнів: «Ви прийняли на себе виклик і виявляєте подиву гідну витривалість і самопосвяту. Дивлячись на ваш подвиг, який здійснюєте з дня на день вірно і витривало, не можемо не визнати, що ви стали на дорогу повноти життя, бо повнота життя міститься в любові».

«Діліться одне з одним Божим словом, яке почуєте, роздумуючи над текстами Святого Письма, беручи участь у молитовному житті Церкви та власному досвіді духовного життя. Будьте відкритими на Божий поклик до священичого і монашого стану і ніколи не бійтеся зробити власний життєвий вибір на користь Бога та Його Істини. Користайте зі своїх творчих дарів, поширюйте християнську мудрість там, де ви є: у соціальних мережах та на веб-сайтах, на радіо і телебаченні, під час особистого спілкування та за інших нагод», - пише у Посланні до молоді Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next