АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ передав медичне обладнання в Ірпінський госпіталь ЗСУ

Середа, 19 лютого 2020, 10:36
18 лютого 2020 року до відділення хірургії Ірпінського госпіталю ЗСУ було доставлено необхідне медичне обладнання, яке передав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Допомогу для поранених військових передав протоієрей Віталій Воєца, військово-медичний капелан Київської архиєпархії. Священник зазначив, що цього разу було привезено, зокрема, діатермокоагулятор ДКХ-250М та хірургічний відсмоктувач 7А-23D. Була передана також фінансова допомога на лікування воїнів. «Війна триває, тому маємо бути відкриті до потреб наших захисників і лікарів, які ними опікуються! Нехай кожен із нас робить, що може, для тих невтомних, хто для нас тримає небо!» - йдеться в повідомленні священника.

Військово-медичний капелан також висловив слова вдячності за підтримку високоповажному пану Онуфрієві Гандзію, о. Володимирові Волошину, душпастирю Греко-Католицької громади Святих Володимира та Ольги в Інсбруці (Австрія), та о. Юрієві Коласі, вікарію для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії.

Нагадуємо, що 11 листопада 2019 року в рамках підтримки госпіталів ЗСУ Блаженніший Святослав передав медичне обладнання для відділень Центрального госпіталю ЗСУ міста Києва.

Раніше, під час офіційного візиту до Центрального госпіталь ЗСУ, який відбувся 5 листопада 2019 року, Блаженніший Святослав, звертаючись до воїнів наголосив: «Українці, які живуть на вільній від військової агресії території, мають розуміти, що завдяки вашим ранам вони можуть мирно жити».

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next