АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ привітав католиків з Христовим воскресінням: «Останнє слово завжди має життя вічне»

Неділя, 27 березня 2016, 14:22
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав узяв участь у пасхальному Богослужінні в католицькому прокатедральному соборі Святого Олександра в Києві.

Звертаючись до вірних, Предстоятель відзначив, що Пасха – це найбільше християнське свято, бо ми святкуємо те, що є найважливіше в християнській вірі. «Каже апостол Павло: якщо Христос не воскрес, то марна ваша віра. Ми сьогодні святкуємо те, що світло завжди перемагає темряву, правда перемагає всякий вид неправди, добро завжди перемагає зло, а життя завжди перемагає смерть», – сказав Блаженніший Святослав.

На його думку, це, можливо, найважливіше, що нам сьогодні бракує в Україні. «Нам, – каже архиєрей, – часто здається, що ми блукаємо в темряві, але останнє слово має світло. Нам здається, що ми живемо в тенетах великої неправди, але останнє слово завжди є за правдивими людьми. Здається, що смерть вдирається в наше тіло, на нашу землю, у наші родини, але завжди останнє слово має життя, і то життя вічне, тому Христос воскрес!»

Відтак Глава УГКЦ привітав усіх, хто святкує Пасху за григоріанським календарем, із Христовим воскресінням і побажав Божого благословення, світла, миру, святої і благословенної Пасхи Христової.

Насамкінець запросив охочих до Патріаршого собору Воскресіння Христового, щоб святкувати разом із греко-католиками свято Пасхи за юліанським календарем.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Доповідь Владики Йосифа (Міляна) на Зустрічі єпископів Східних Католицьких Церков Європи щодо сучасної української міграції21 жовтня

Голова ПМВ Владика Йосиф (Мілян) у своїй доповіді на Зустрічі єпископів Східних Католицьких Церков Європи у Фатімі розповів про сучасну...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1299
clr:53
cch:-no-
sql:0.1021
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,311,320
m: 2,979,432