АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ привітав нову головну настоятельку Згромадження сестер святого священномученика Йосафата

Середа, 21 жовтня 2020, 09:06
Під час Загальної капітули Згромадження сестер священномученика Йосафата сестри обрали нову головну настоятельку - сестру Василію Чорниш, і головних дорадниць Згромадження.

«Прийміть від мене щирі вітання та побажання рясних Божих дарів, допомоги Святого Духа, який «всюди єси і все наповняє», в усіх Ваших починаннях для добра нашої Церкви й рідного народу. Водночас прошу Вас передати мої вітання чотирьом новообраним дорадницям, які допомагатимуть Вам продовжувати це відповідальне служіння», - йдеться у листі-привітанні.

Глава Церкви зауважив, що покликання до життя у згромадженні, яке полягає у відреченні від світу і присвяченні себе для служіння Богові та ближньому, є одним із найбільших дарів, якими втішається наша Церква. Бо саме молитва богопосвячених осіб, - переконаний він, - звершувана в спільноті і приватно у келії, живить Церкву благодаттю Святого Духа, що скріплює віру, зцілює недуги та утверджує Боже Царство.

«Несіть світло Божої любові та вірності Церкві, що його показав своїм життям і мученицькою смертю священномученик Йосафат, у цей світ, який часто позначений відступництвом від Христа та Його святої Церкви. «Бо ж вам дана ласка Христа не тільки вірувати в Нього, але за Нього також і страждати», – повчає нас апостол Павло», - мовиться у тексті.

«Складаючи подяку Богові, віддаю Ваше служіння під особливу опіку Пресвятої Богородиці, яка хай збереже Вас, вимолюючи для Вас та всіх сестер йосафаток Божу благодать. Бажаю Вам, щоб завдяки своєму покликанню Ви досягли спасіння і вели до вічного життя тих, хто бачитиме приклад Вашого богоугодного життя. Уділяю Вам своє архипастирське благословення», - додав на завершення Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next