АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ привітав папу-емерита Венедикта XVI з ювілеєм священства

П'ятниця, 02 липня 2021, 17:32
29 червня папа-емерит Венедикт XVI відзначив 70-річний ювілей священничого служіння. У своєму вітальному листі Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, охарактеризував служіння 265-го папи як «цілковиту довіру до Бога, реалізовану в служінні Його Церкві».

«Ваша цілковита довіра до Бога, смирення у служінні Його Церкві та усвідомлення, що все належить тільки Богові, вчать нас, що покликання до Священства виходить із серця Бога і шукає свого шляху до серця чоловіка», - зазначив у своєму листі Глава УГКЦ.

«Радість Вашого ювілею є для нас доброю нагодою подякувати Господеві за дар Вашого вселенського служіння Христовій Церкві. З цієї нагоди бажаю висловити Вам визнання і вдячність усієї Української Греко-Католицької Церкви, просячи Ваших молитов за мир в Україні», - звернувся з проханням до папи-емерита Блаженніший Святослав.

Папа-емерит Венедикт XVI отримав священничі свячення 29 червня 1951 р. разом зі своїм рідним братом в катедральному храмі м.  Фрайзинг. З нагоди цього ювілею вийшла у світ його біографія «Бенедикт XVI. Життя і виклики» авторства Луки Карузо під редакторською опікою Ватиканської фундації імені Йозефа Ратцингера - Венедикта XVI.

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 18-ту неділю після Зіслання Святого Духа25 жовтня

Учімося довіряти Богові, бо через довір’я до Нього ми сповнимося Його силою, Він зробить успішним наше життя, професійне служіння і особисте...

МЕДІА
Prev Next