АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ привітав Президента Всеукраїнського cоюзу Церков християн віри євангельської – п'ятдесятників із 65-літнім ювілеєм

П'ятниця, 11 листопада 2016, 10:17
Дякуємо Господеві за дар вашого життя і за всі дари, якими Він рясно вас наділив та які ви примножили протягом свого життя та єпископського служіння в Церкві християн віри євангельської – п’ятдесятників. Цього дня молюся за вас до милосердного Господа, щоб зіслав щедрі дари для сповнення в мирі вашого служіння.

Пише в листі-привітанні Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, Михайлові Паночку, Президенту Всеукраїнського cоюзу Церков християн віри євангельської – п'ятдесятників, вітаючи його із 65-літнім ювілеєм.

Глава Церкви відзначив любов до Бога та патріотизмом наставника п’ятдесятників. «Своїм ревним служінням для Божої слави ви сподобилися великої поваги і вдячності не тільки від вірних вашої Церкви, а й людей доброї волі, які хочуть бачити нашу Україну незалежною, вільною державою, що керується  християнськими принципами. Дякую вам за відкритість до співпраці в контексті нашої діяльності у Всеукраїнській раді Церков і релігійних організацій», - пише у листі-привітанні Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next