АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ привітав сестру Софію Лебедович з ювілеєм богопосвяченого життя

Середа, 17 червня 2020, 18:55
Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав привітав сестру Софію Лебедович, генеральну настоятельку Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, з 50-річчям богопосвяченого життя.

«У цьому листі особисто та від імені владик Синоду Єпископів УГКЦ прагну щиро привітати Вас із золотим ювілеєм – 50-річчям богопосвяченого життя», - мовиться у привітанні.

Насамперед Предстоятель УГКЦ висловив подяку монахині за те,  що впродовж свого життя вона смиренно, за прикладом Пречистої Діви Марії, та в повній довірі до Бога служила Богові та Його святій Церкві.

«Святкування Вашого ювілею – це благословення для всіх нас, бо є свідченням великої Божої любові до нашої Церкви та сестер служебниць Непорочної Діви Марії. Через молитву та активне служіння в лоні Згромадження, а його за ці роки було чимало: проведення формаційних курсів сестер, молоді та родин, плідна участь у Капітулі польсько-українського поєднання, праця в провінції як секретарки, дорадниці, економки та настоятельки провінції Матері Божої Неустанної Помочі – ви свідчили про Христа, який живе у Вашому серці», - йдеться у тексті привітання.

«Докладаючи чимало зусиль, Ви покликали до життя Екуменічний дім соціальної допомоги у Пралківцях (поблизу Перемишля в Польщі), який виконує служіння найбільш незахищеним – особам літнього віку і тим, що у великій потребі. З Божої волі та Його благословення Ви стали генеральною настоятелькою одного із найбільших і найактивніших згромаджень нашої Церкви, яке втішається в народі повагою і любов’ю. Бог дає дари, а вже від нас, людей, залежить, як ми їх втілимо в життя. Ви свої дари не тільки не змарнували, а й рясно примножили і тепер ними служите для тих, хто повірений Вашому проводу та молитовному захисту», - додає він.

«Нехай милосердний Господь за молитвами Його Пречистої Матері щедро Вас благословить та сповнить Вас великою ревністю, щоб жити як «нове створіння» у Христі. Хай Божа любов завжди дає вам силу й наснагу ніколи не втомлюватися, щоб свідчити про життя у воскреслому Христі. Хай Ваша небесна покровителька та співзасновниця Вашого Згромадження, блаженна Йосафата, буде для Вас ревною молільницею в усіх ваших потребах. Складаючи Богу подяку, віддаю все Ваше життя і служіння, яке хай буде мирним і повним Божих дарів, під молитовну опіку всіх святих української землі», - побажав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next