Глава УГКЦ привітав Український вільний університет із 100-річчям
Понеділок, 18 січня 2021, 11:02 Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав Український вільний університет із 100-річчям від дня заснування.
-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Блаженніший Святослав про реабілітацію УГКЦ: «Наша Церква має лише ті права в Україні, які ще колись надав був Горбачов»
- «Правду не треба захищати, її необхідно засвідчити»: у Києві триває Міжнародна конференція про Львівський псевдособор
- «Помолімося за тих, які нас нищили і вбивали», – Блаженніший Святослав в ефірі програми про Львівський псевдособор
«Сто років – це ціла епоха, сотні науковців та викладачів, тисячі підготовлених студентів. За цей період Університет декілька разів змінював своє місце розташування, але жодного разу не змінював мети свого існування – сформувати зрілу, освічену особистість, яка вміє шанувати своє духовне і культурне коріння», – мовиться у привітальному листі.
«Складаємо вдячність Господу Богу за те, що провадив, благословляв, посилав добрих працівників для цього всесвітньовідомого навчального закладу», – написав Предстоятель.
Він відзначив, що в цей день Університет втішається прекрасним професорським складом, який представлений викладачами з різних країн світу. Багата бібліотека дає можливість студентам черпати знання з автентичних джерел, які на сьогодні мають велику цінність. Місце розташування УВУ в серці Баварії, у Мюнхені, є сприятливим простором для формування українського духу поза межами України. Адже багато студентів, здобувши освіту в Україні, їдуть поглиблювати її до Західної Європи.
«Ваш ювілей – це також нагода скласти плани на майбутнє, щоб гідно відповісти на виклики, які стоять перед вами сьогодні. При цьому ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку та допомогу», – запевнив Блаженніший Святослав.
Департамент інформації УГКЦ
***Заснований у 1921 році, УВУ є не тільки одним із найстаріших приватних навчальних закладів Німеччини, але єдиним у світі вищим навчальним закладом поза межами України з українською мовою навчання.
Університет складається з трьох факультетів: державних та економічних наук, філософського факультету та факультету україністики. Рішенням Міністерства освіти Баварії № XI 60710 від 16 вересня 1950 року, УВУ наділений правом надавати наукові ступені маґістра, доктора та габілітованого доктора.
Український вільний університет сьогодні – це поєднання традиційних цінностей і сучасних підходів та методів викладання, можливість здобути міжнародну кваліфікацію, вдосконалити іноземну мову, набути міжкультурну компетенцію, а також, що не менш важливо – розширити свій світогляд.
Наближаючись до свого столітнього ювілею, Університет динамічно розвивається й успішно продовжує свою діяльність, плекаючи високі ідеали академічної свободи й професіоналізму, слугуючи містком порозуміння між Україною та Німеччиною, Україною та США, Україною і Європою та науковим світом загалом.
- Завтра у Києві прощатимуться із новопреставленим протодияконом Михайлом Продиусом05 березня
- Відбулася зустріч Європейської філії Міжнародної комісії католицького в’язничного душпастирства05 березня
- Владика Йосиф Мілян висловив слова співчуття з приводу смерті протодиякона Михайла Продиуса05 березня
- «Нічого таємного, що б не стало явним»: у Києві відкрили виставку до 75-ї річниці Львівського псевдособору05 березня
- Владика Михайло Колтун висловив свій смуток з приводу смерті диякона Михайла Продиуса поетичними рядками05 березня

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня
Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...
-
«Нічого таємного, що б не стало явним»: у Києві відкрили виставку до 75-ї річниці Львівського псевдособору
-
Блаженніший Святослав про реабілітацію УГКЦ: «Наша Церква має лише ті права в Україні, які ще колись надав був Горбачов»
-
«Правду не треба захищати, її необхідно засвідчити»: у Києві триває Міжнародна конференція про Львівський псевдособор
-
Пастки, у які може потрапити той, хто молиться
-
«Для злочинців, грішників і тих, які не шукають правди, другий прихід Христа буде страшним судом», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
У Львові оцифровують фонди митрополита Андрея Шептицького
-
«Завдання ініціативи "Вервиця єднає" – спільна щоденна молитва вірних УГКЦ у всьому світі», – о. Ігор Яців
-
«Віра у воскресіння Ісуса Христа є необхідною умовою спасіння людини», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
«Прощання з колядою» провели в Українській парафії святих Сергія і Вакха у Римі
-
Курси «Дар життя»: говоримо про батьківство у Бозі і наповнення його Духом Святим
-
«Важливо не піддаватися ні скепсису, ні страху», – фахівці Шпиталю Шептицького про COVID-19
-
У Парижі провели Собор єпархії Cвятого Володимира Великого «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ в коронавірусному світі»
-
«Карантин – лакмусовий папірець: він виявив проблеми, визнання яких ми старанно уникали», – психолог Лідія Кондратик
-
Життя у вірі та жертовність були фундаментом служіння Блаженнішого Любомира Гузара
-
Глава УГКЦ: «Мій дідусь завжди казав, що треба шукати в житті те, що ні вогонь не спалить, ані злодій не вкраде. Тому нас вчили вірити в Бога»