АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ привітав владику Бориса Гудзяка з шістдесятиріччям: «Ви гідний послідовник митрополита Андрея та патріарха Йосифа»

Вівторок, 24 листопада 2020, 06:08
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ владику Бориса Гудзяка, архиєпископа і митрополита Філадельфійського, з нагоди 60-річчя.

«Заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові, обдаровуючи вас своїми дарами, які ви щедро примножили впродовж свого життя», – мовиться у привітальній грамоті.

Предстоятель УГКЦ відзначив плоди духовно-патріотичного виховання ювіляра, яке йому дали батьки і яке було підсилене членством у національно-зорієнтованих організаціях, зокрема в «Пласті», і доброю освітою, яку владика здобув у найкращих навчальних закладах світу. Усе це через служіння рясно вилилося на нашу Церкву, яка, переможно вийшовши з підпілля, розправляла свої крила.

Глава Церкви підкреслив роль ювіляра в розвитку богословської науки. «Як гідний послідовник нашого славного митрополита Андрея та великий шанувальник патріарха Йосифа, ви доклали неймовірних зусиль, щоб здійснити їхню мрію – відродити Львівську богословську академію і збудувати на її фундаменті Український католицький університет. Віддавши розвитку цього навчального закладу всього себе, усі свої знання і таланти», – написав Блаженніший Святослав.

Також зазначається, що відкритість на Божу волю владики Бориса допомогла йому надати нового дихання екзархату нашої Церкви у Франції, який він свого часу провадив.

«А сьогодні, здійснюючи архиєрейське служіння на теренах Філадельфійської митрополії, відділеної океаном від материнської Церкви, ви стали для вірних нашої Церкви турботливим духовним батьком, ревним проповідником Божого слова, прикладом жертовного служіння, яке проходить «від серця до серця».

«Не можна оминути увагою вашої активної участі в діяльності Синоду Єпископів УГКЦ та безумовного авторитету серед владик, що сприяло прийняттю багатьох важливих рішень для блага нашої Церкви… Усе це свідчить про вас як про людину великої віри та глибокої мудрості», – переконаний Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Привітання від Апостольського нунція з нагоди презентації рекомендаційного листа21 вересня

21 вересня 2021 року в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії після вручення Блаженнішому Святославу рекомендаційного листа...

МЕДІА
Prev Next