АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ просить світ “в ім’я справедливості та Христа стати на бік тих, кого гноблять у нашій країні”

П'ятниця, 14 листопада 2014, 11:47
Зараз Україна переживає іноземну агресію, свого роду «гібридну війну», яка включає в себе неоголошене військове вторгнення, серйозний економічний тиск і величезну кампанію дезінформації.

Тому прошу наших друзів у всьому світі: в ім’я справедливості та Христа стати на бік тих, кого гноблять у нашій країні. Станьте на знак солідарності на бік народу, якого пригноблювали протягом багатьох років і який зараз піднімається, щоб повернути свою гідність. Допоможіть нам захистити свободу і демократію.

Так сказав Блаженніший Святослав в інтерв'ю для американського видання “Національний оглядач”. На його переконання, в цих трагічних обставинах виникло українське громадянське суспільство і зараз  Україна переживає своє відродження: «Ми бачимо появу нової форми українського патріотизму, ніколи не знану в нашій історії, - патріотизму, завдяки якому любов до Батьківщини спонукає до ризику життям заради свободи та незалежності».

За словами Глави УГКЦ, в останній рік вперше суспільство України, а особливо Схід та Південь, відкрили для себе Церкву як матір та вчительку: «Бо наша Церква брала участь у народній драмі життя та смерті. І незважаючи на страх та небезпеку, тисячі людей навчилися молитися: вони відкрили присутність живого Бога у своєму житті та стали християнами. Ось так ми здійснювали нову євангелізацію, проголошену Папою Іваном Павлом II та Папою Венедиктом XVI».

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у свято Різдва Пресвятої Богородиці22 вересня

Священниче служіння має глибокий богородичний зміст. Це пов’язане з тим, що завданням священника є народжувати Бога в душах людей. Тому ми...

МЕДІА
Prev Next