АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ: «У драматичний, але геройський час молимося за воїнів, які віддали життя за Україну»

Субота, 26 лютого 2022, 18:34
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав запевнив у молитві всієї Церкви за загиблих українських героїв і закликав вірних приймати біженців, які просять притулку.

«У цей драматичний, але геройський час ми продовжуємо молитися. Сьогодні, у М'ясопусну суботу, ми чинимо поминання померлих. І особливо сьогодні молимося за наших воїнів, які віддали життя за Україну, зокрема цими днями», – сказав Глава УГКЦ у відеозверненні.

Блаженніший Святослав сказав, що сьогодні ми пам'ятаємо в молитві героїв-прикордонників острова Зміїний в Чорному морі, нашого героя Віталія, який ціною власного життя зупинив російські війська під Херсоном, підірвавши разом із собою міст через Дніпро.

«Таких героїв українська земля породжує сьогодні. Ми молимося за всіх тих, які віддали життя за Україну. Молимося за жертв серед цивільного населення: жінок, дітей, старців. Віддаємо в руки Божі всіх тих, які відійшли з цього світу, і просимо, щоб Господь прийняв їх у свої обійми», – додав Предстоятель УГКЦ.

Глава Церкви подякував нашим єпископам, зокрема тим, які перебувають у Харкові, Запоріжжі та Одесі, усім нашим священникам, які є в обложених містах і служать українському народові, відкривають свої доми, храми, підземелля, усім нашим монашим спільнотам, семінаріям, які відчиняють двері своїх обителей перед тими, хто сьогодні цього потребує.

«Дуже дякую нашим братам і сестрам, усім нашим вірним, владикам, монашеству на територіях Центральної і Західної України, які вже надають гуманітарну допомогу. До вас сьогодні прибувають тисячі біженців. Прийміть їх в ім'я Христа», – закликав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Молиться за Україну і мріє стати священником, щоб служити люблячому Господеві і людям. Історія чотирилітнього Святославчика25 червня

Одного недільного ранку у Львові біля храму Святого Архистратига Михаїла зустрічаю маленького хлопчика. Його звуть Святославчик. Він з...

МЕДІА
Prev Next