АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ у Львові подякував працівникам Патріаршої курії за працю та побажав гарних Різдвяних свят

Четвер, 22 грудня 2016, 17:11
22 грудня на свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анною Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав зустрівся із працівниками Патріаршої курії УГКЦ у Львові в Патріаршому домі.

Варто зазначити, Глава УГКЦ традиційно щороку наприкінці грудня зустрічається із працівниками Курії, аби подякувати їм за працю та побажати гарних Різдвяних свят.

«Цей рік був надто тяжким, тому що був ще одним роком війни… Завдяки тому, що в нас таке гроно кваліфікованих працівників, зокрема у структурах Патріаршої курії, ми виросли. А ще цей рік ми є в новому Патріаршому домі як його мешканці. Перебування в цьому домі допомагає нам бути разом і частіше бачитися задля живого спілкування», - звернувся Блаженніший Святослав до своїх працівників, зазначаючи, що це допомагає творити єдину спільноту і почуватися однією командою. «Бажаю благословенного Нового року та Різдва вам і вашим родинам», - побажав Предстоятель УГКЦ працівникам патріарших структур.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next