АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ відвідав дитячий табір «Веселі канікули з Богом» в урочищі Підлюте

Четвер, 10 серпня 2017, 14:12
Днями в рамках відвідин дитячих таборів на Прикарпатті Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав завітав в урочище Підлюте, де проходять «Веселі канікули з Богом».

Зустріли Блаженнішого Святослава музичним маршем, який виконали учасники табору разом з о. Софроном Зелінським, духівником табору.

Разом із Главою Церкви були: Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир, Єпископ-помічник владика Йосафат, синкел у справах духовенства та священичих родин о. Олег Каськів, директор табору о. Микола Крушец, ректор Івано-Франківської духовної семінарії о. Олесь Будзяк, адміністратор реколекційно-катехитичного комплексу брат Ростислав Мацевко, а також представники обласної та районної влади. Під час зустрічі о. Микола Крушец від імені всіх дітей вручив футболку учасника табору Главі УГКЦ.

Блаженніший Святослав під час розмови з дітьми висловив радість з того приводу, що наймолодше покоління Церкви вміє проводити свої літні канікули з Богом.

На завершення Першоієрарх УГКЦ подякував за такий теплий прийом, уділив усім присутнім архиєрейське благословення та побажав, щоб такі «Веселі канікули з Богом» відбувалися щороку.

Повідомили в прес-службі Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква не є чужою»16 серпня

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування....

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1513
clr:53
cch:-no-
sql:0.1183
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,326,360
m: 2,972,376