АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ відвідує з душпастирським візитом Стемфордську єпархію

П'ятниця, 10 серпня 2018, 12:34
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 9-12 серпня 2018 року з нагоди 60-річчя створення Стемфордської єпархії перебуває з душпастирським візитом у цій єпархії.

Щороку святкування створення Стемфордської єпархії збігається з Успенським відпустом на честь Божої Матері, який щорічно відбувається в Слоцбурзі під патронатом Згромадження сестер служебниць Пречистої Діви Марії.

Душпастирський візит розпочався благодійною вечерею з нагоди приїзду Блаженнішого Святослава 9 серпня в приміщенні готелю "Sheraton" у Стемфорді. У п’ятницю, 10 серпня, Предстоятель відправить Літургію в каплиці семінарії разом з владикою Павлом (Хомницьким) і духовенством (початок о 10:00). Після Літургії відбудеться конференція.

Того ж дня Глава Церкви прибуде в монастир сестер служебниць у Слоцбурзі. На відпуст очікуються тисячі паломників. В Успенському відпусті візьме участь кардинал Тімоті Долан, римо-католицький Архиєпископ Нью-Йорка.

Блаженніший Святослав візьме участь у декількох відправах відпусту, який відбудеться 11-12 серпня. 12 серпня о 10:30 Глава УГКЦ відправить Архиєрейську Службу Божу на головній площі монастиря у співслужінні з єпископами і священиками.

Також на серпень цього року припадає 50-річчя першого приїзду ісповідника віри та в’язня сибірських таборів, блаженної пам’яті патріарха Йосифа Сліпого до Стемфордської єпархії і США.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next