АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ візьме участь у Папському Синоді в Римі

Неділя, 30 вересня 2018, 22:37
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви 6 жовтня 2018 року в Римі візьме участь у XV Звичайній загальній асамблеї Синоду Єпископів на тему: «Молодь, віра та розпізнавання покликання». У роботі Асамблеї візьме також участь владика Браєн (Байда), якого Синод Єпископів УГКЦ обрав делегатом від Української Греко-Католицької Церкви.

«Через кілька днів я відбуваю до Рима, аби взяти участь у Папському Синоді, на який Святіший Отець скликає єпископів з усього світу. Ми шукатимемо спосіб, як нам найкраще сьогодні свідчити віру та передати її молодим людям. Роздумуватимемо, як нам сьогодні не соромитися нашого Спасителя перед цим родом прелюбодійним і грішним», – повідомив Предстоятель Церкви під час 23-ї Міжнародної прощі вервиці в Погоні на Прикарпатті 30 вересня.

У проповіді під час Літургії Глава Церкви попросив помолитися за Папу Франциска. «У ці останні дні я мав нагоду з ним молитися і він закликав усю Вселенську Церкву в жовтні молитися на вервиці. Ми знаємо, як сьогодні з усіх усюд диявол особисто атакує Святішого Отця. Він потребує нашої молитви, нашої допомоги, солідарності та єдності. А хто, як не ми, Українська Греко-Католицька Церква, що донині на своєму тілі носить рани мучеництва за вірність наступнику апостола Петра, маємо на це відповісти», – відзначив Предстоятель УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next