АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ візьме участь у відкритті різдвяної ялинки у Ватикані

Середа, 30 листопада 2011, 17:20
Учора, 29 листопада, о 19.00, автопоїзд із 30-метровою українською ялинкою, що прикрашатиме площу Святого Петра у Ватикані на Різдво та Новий рік, прибув до Рима. На околицях Рима ялинку зустрічали співробітники Посольства України у Ватикані. Про це УНІАН повідомили в Посольстві України у Ватикані.
Учора, 29 листопада, о 19.00, автопоїзд із 30-метровою українською ялинкою, що прикрашатиме площу Святого Петра у Ватикані на Різдво та Новий рік, прибув до Рима. На околицях Рима ялинку зустрічали співробітники Посольства України у Ватикані. Про це УНІАН повідомили в Посольстві України у Ватикані. За словами водія автопоїзда Антоніо Тіду, завдяки гарній погоді та сприянню з боку правоохоронних органів України, Угорщини, Австрії та Італії, йому вдалося подолати відстань від українського кордону до Рима, а це майже дві тисячі кілометрів, менше ніж за тиждень. Планується, що у ніч з 30 листопада на 1 грудня ялинку буде доставлено до Ватикану, де згодом буде встановлено на площі Святого Петра. Урочисте запалення української красуні відбудеться 16 грудня. У відкритті різдвяної ялинки у Ватикані візьме участь Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ. Як ми повідомляли раніше, вперше на цій події будуть не тільки єпископи Католицьких Церков України латинського та візантійського обрядів, а й представники Української Православної Церкви. «Це надзвичайно важлива подія, тому що різні країни світу роками чекають на таку можливість. Для України це ще одне свідчення її європейського коріння та приналежності до сім’ї європейських народів», − сказав Блаженніший Святослав про цю подію. Як повідомлялося, ялинку для Ватикану зрізали 18 листопада на Закарпатті. Її висота - 30 метрів, маса - 4 тонни, діаметр стовбура - більше як півметра. Дерево зрізали у «підвішеному» стані, а стовбур, щоб не пошкодити дерева, було причеплено до гвинтокрила. Традиція встановлювати різдвяну ялинку на площі Святого Петра у Ватикані з’явилася наприкінці минулого століття, під час понтифікату Івана Павла II. Венедикт XVI продовжив традицію, за якою ялини привозять до Ватикану з різних країн світу. Багато країн роками чекають на цю можливість. Біля підніжжя дерева звичайно встановлюють різдвяні ясла, які Папа освячує напередодні Різдва, 24 грудня.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next