АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ висловив співчуття владиці Богданові Данилу з приводу смерті батька

Понеділок, 20 грудня 2021, 12:24
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав висловив співчуття преосвященному владиці Богданові Данилу, єпископові Пармському, з приводу смерті його батька Мирослава.

«Втрата батька – це тяжка подія для Вас. Тому скеровую до Вас слова потіхи, які знаходимо у Святому Письмі – вічному Божому слові. "Я – воскресіння і життя. Хто в Мене вірує, той навіть і вмерши – житиме!"», – мовиться у листі співчутті.

Пан Мирослав, пише Глава Церкви, перейшовши важкі випробування, відійшов від нас у час, коли ми готуємося до зустрічі новонародженого Спасителя, який як Богочоловік приходить у цей світ і приносить нам надію на вічне життя з Богом. Щиро віримо, що Ваш батько вже зустрівся із Ним у Небесному Царстві та разом із небесним воїнством співає: «Слава на висотах Богу!».

«Дорогий владико Богдане, Ви будете молитися за свого батька при Господніх престолах. Чи може бути більша послуга від вдячного сина за гідне виховання? Нехай Ваша молитва в наміренні покійного тата буде милостинею, через яку Ви сподобитеся від Господа втіхи, а Ваш батько – прощення гріхів», – мовиться у листі Блаженнішого Святослава.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next