АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ висловив співчуття владиці Ярославу (Прирізу) з приводу смерті його батька

П'ятниця, 02 березня 2018, 14:47
Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, висловив співчуття владиці Ярославу (Прирізу), Єпарху Самбірсько-Дрогобицькому, з приводу смерті його батька – Миколи.

У листі-співчутті читаємо: «До мене долетіла сумна звістка про те, що упокоївся в Господі Ваш дорогий батько Микола. Cкладаю Вам та всій Вашій скорботній родині свої співчуття і запевнення про молитви в наміренні новопреставленого.

Втрата батька – це тяжка подія для Вас. Тому скеровую до Вас слова потіхи, які знаходимо у Святому Письмі – вічному Божому Слові. «Я – воскресіння і життя. Хто в Мене вірує, той навіть і вмерши – житиме!» (Ів. 11, 24).

Пан Микола відійшов від нас у час Великого посту, – час, коли ми через молитву, піст і милостиню намагаємося наблизитися до Господа, щоб зустріти воскреслого Христа. Ваш батько, який своїм життям об’являв милосердного Бога, сьогодні через смерть, що для віруючої людини є новозавітною Пасхою, уже завершив свій піст і увійшов у вічну радість.

«Я змагався добрим змагом, свій біг закінчив, віру зберіг», – цією фразою, за прикладом апостола Павла (2 Тим. 4, 7), пан Микола промовляє до Вас своє останнє слово, яке є виявом великої надії на Господа Бога та очікування Його вічної нагороди для тих, хто вірний Йому.

Нехай Ваша молитва в наміренні покійного буде милостинею, через яку Ви сподобитеся від Господа потіхи, а Ваш батько – прощення гріхів.

Віддаємо душу новопреставленого раба Божого Миколи в руки безмежного Божого милосердя та з вірою промовляємо: «Несказанної слави Твоєї  сподоби, Христе, того, що до Тебе переставився, де є житло тих, які веселяться, і голос чистої радості».

Батько владики Ярослава упокоївся в Бозі 2 березня 2018 року на 88-му році життя.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next