АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ висловив свої співчуття з приводу терактів у Шрі-Ланці

Понеділок, 22 квітня 2019, 15:31
Від усієї повноти Української Греко-Католицької Церкви я б хотів висловити наші співчуття та запевнення в молитвах через терористичні атаки у Шрі-Ланці, які забрали життя понад 200 невинних осіб і залишили ще більше осіб пораненими. Такий насильницький і брутальний напад, який вчинений на Пасху і який мав за мішень християнські спільноти, котрі розпочинали свої пасхальні богослужіння, показує, що зло є справжньою загрозою для миру і безпеки в усьому світі.

Такими словами висловив своє співчуття з приводу терористичних актів у Шрі-Ланці Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у своєму листі до кардинала Малкома Реджифа, Архиєпископа Коломбо.  

«Глибоко засмучені цим беззмістовним актом насильства, висловлюємо наші співчуття родичам і сім’ям загиблих. Уся наша Церква молиться за вічний упокій наших невинно убієнних братів і сестер. Єднаємося в молитвах із сім’ями потерпілих в результаті цієї трагедії», — запевнив Предстоятель УГКЦ.

Він зазначив, що ми, як християни, зміцнюємося вірою у воскреслого Господа. «Завдяки Воскресінню Христовому жодне зло цього світу, навіть смерть, не має ніякої влади над нашим життям. Воскреслий Христос нагадує нам сьогодні: «Я воскресіння й життя. Хто вірує в Мене, — хоч і вмре, буде жити... І кожен, хто живе, та хто вірує в Мене,— повіки не вмре» (Ів. 11, 25-26). Христос воскрес, і Він є нашим справжнім сонцем, яке просвічує наше життя», — написав Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Биківня – наш біль і заклик до пам’яті», – роздуми владики Богдана Дзюраха над Биківнянськими могилами19 травня

Ця гробова тиша для мене говорить більше щось про нас самих, нині живучих їхніх нащадків. Ця тиша свідчить про смертоносну амнезію наших...

МЕДІА
Prev Next