АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ висловив свою солідарність з пастором Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України, який постраждав від "тітушок"

Четвер, 20 лютого 2014, 12:16
Сьогодні Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, зателефонував до пастора Андрія Гамбурга, настоятеля лютеранського храму Апостола Павла в Одесі, та висловив йому свою підтримку і солідарність. 19 лютого пастор Андрій Гамбург постраждав під час нападу «тітушок». Напад відбувся під час мирної демонстрації одеських активістів, які вийшли висловити свій протест проти кривавих подій у Києві.

Під час телефонної розмови обидва співрозмовники наголошували на важливості мирного розв’язання кризової ситуації в Україні, щоб не гинули її громадяни. Адже кожна людина, незалежно від того, з якого боку барикад вона стоїть, є Божою дитиною, і потрібно оберігати кожне людське життя. «Ніхто не може приймати рішення про те, щоб жертвувати людськими життями», – зазначив при цьому Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Ґаллаґер: «Бачити війну по телевізору не те саме, що торкнутися дійсності»23 травня

В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами поділився першими враженнями від...

МЕДІА
Prev Next